Pamokų laikas

  1.  0830 – 0915
  2. 0925 – 1010
  3. 1020 – 1105
  4. 1125 – 1210
  5. 1230 – 1315
  6. 1325 – 1410
  7. 1415 – 1500

Saugus elgesys vandenyje

 

saugus elgesys vandenyje

Atvira jaunimo erdvė

 

atvira jaunimo erdve

Saugesnio interneto savaitė

 

kam to reikia

S.Santvaro stipendija

LF logo

Laikraštis "Upelė"

Sportas

 

sportas mokykloje

Mano dienynas

 

paveiksliukas3

Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema

 

banerislt

Dešimtokų ekskursija

Balandžio 26 dieną dešimtokai vyko į ekskursiją Kaune. Pirma stotelė buvo VDU Kauno botanikos sodas. Čia apsilankėme NSO laboratorijoje ir dalyvavome edukaciniame užsiėmime tema „Genetinės informacijos kodas – DNR". Jo metu išskyrėme DNR iš apelsinų sulčių ir atlikome labai įdomų bandymą dar įdomesniu pavadinimu – „Drambio dantų pasta". Vėliau vaikščiojome po patį botanikos sodą, žvalgėmės bananų (deja, dar neprinokę), apžiūrinėjome egzotiškus augalus ir pražydusias tulpes bei narcizus.

Kita stotelė turėjo būti pabėgimo kambariai „Atrakink", tačiau, didžiam mūsų nusivylimui, atvažiavus paaiškėjo, jog durų mums atrakinti niekas nenori, tad (po ilgų ginčų) nusprendėme apsilankyti zoologijos sode. Niūroką dieną dalis gyvūnų snūduriavo savo aptvaruose (visai kaip dešimtokai per pamokas), tačiau vis dėlto mums pavyko susipažinti su ruoniu, ožkomis, liūtais, snieginiais leopardais, zebrais, vilkais, lapėmis, meškėnais ir dar kitokiais gyvūnėliais, kurių pavadinimus sunku prisiminti. Ypač draugiškas buvo vienas zoologijos sodo kapucinas, kuris lankstėsi prieš mus kaip teatro artistas. O štai kitoms beždžionėlėms labiau rūpėjo sausainiai. Labai norėjome pamatyti žirafas, tačiau jos taip pat ilsėjosi.

Susipažinę su augalijos ir gyvūnijos pasauliu vėl bandėme patekti į pabėgimo kambarius. Laimei, šį kartą durys buvo atrakintos. Pasirinkome teminį Bukanieriaus kambarį. Tikslas buvo naudojantis užuominomis kuo greičiau ištrūkti iš užrakintos nedraugiškai nusiteikusių piratų kajutės. Pasitelkę savo didžius mąstymo ir vertimo aukštyn kojom sugebėjimus greitai atradome raktą nuo stebuklingos spintos, kuriai atsivėrus patekome į kitą kambarį. Čia užtrukome gerokai ilgiau, nes užuominos buvo puikiai paslėptos. Galiausiai, po 45 įnirtingo ieškojimo ir kuitimo minučių, radome raktą, kuris buvo mūsų „išsigelbėjimas", ir išdidžiai išėjome, palikdami piratams tvarkyti nusiaubtą ir apverstą kajutę.

Ekskursiją tradiciškai užbaigėmė „Akropolyje", nes juk nusilpusiems pabėgėliams iš piratų laivo reikia gerai pavalgyti, ar ne? Puikius įspūdžius parsivežėme į Klausučius.